Телефони
Мова
Телефони
Мова

Для активного відпочинку

За замовчуванням
За замовчуванням
Назва (А - Я)
Назва (Я - А)
Ціна (за зростанням)
Ціна (за зменшенням)
Код товару (А - Я)
Код товару (Я - А)
15
15
25
50
75
100
Довжина 240 мм
Висота 390 мм
Ширина 150 мм
Колір Сiрий, блакитний
Матеріал Полiестер
Довжина 270 мм
Висота 520 мм
Ширина 170 мм
Колір Чорний , синiй
Матеріал Полiестер
Довжина 280 мм
Висота 470 мм
Ширина 170 мм
Колір Зелений, сiрий
Матеріал полiестер
Довжина 240 мм
Висота 440 мм
Ширина 130 мм
Колір Синiй, зелений
Матеріал поліестер
Довжина 320 мм
Висота 550 мм
Ширина 200 мм
Колір Блакитний, сiрий
Матеріал Полiестер
Довжина 270 мм
Висота 500 мм
Ширина 160 мм
Колір Сiрий , чорний
Матеріал Полiестер
Довжина 240 мм
Висота 450 мм
Ширина 160 мм
Колір Ciрий, зелений
Матеріал Полiестр
Показано від 1 до 7 з 7 (всього сторінок: 1)

Під час далеких пробіжок, велорейдов і походів невід'ємною умовою є запас води, їжі і змінного одягу. В умовах міста або путівця зайвий вантаж не потрібен, якщо тільки не для підвищення ефективності тренування. Але рюкзак велосипедний або туристичний є незамінним другом всіх любителів активного відпочинку.

Спортивні рюкзаки для активного відпочинку

Сумки для спорту повинні володіти особливою міцністю і стійкістю до зносу, тому що їм потрібно витримати всі напасті в дорозі і зберегти вантаж цілим - від нього може залежати здоров'я і життя мандрівника.

Ми пропонуємо тільки найкращі та надійні моделі. Вони стерплять удари листя і гілок, спеку, холод, дощ і інші складності, з якими зустрічаються мандрівники.

Навіщо варто купити туристичний рюкзак

Щоб заощадити фінанси, в перші вилазки деякі люди відправляються зі звичайними рюкзаками. Однак через кілька кілометрів у них починають нити плечі від незручних лямок, боліти спина і поперек. Найчастіше причина у відсутності знань про спортивні рюкзаках, у яких:

 • Жорстка спинка з вентиляцією, яка полегшує носіння вантажу.
 • Широкі лямки з нагрудними ременями для розподілу ваги.
 • Відділення для компонування вантажів і розміщення питної системи.
 • Підвищена вантажопідйомність і міцність.
 • Стійкість до механічних пошкоджень.
 • Захист від дощу за рахунок щільної тканини або водонепроникного чохла.

Крім цього, можна купити велосипедний рюкзак зі спеціальними світловідбиваючими елементами і яскравим забарвленням, яка убезпечить поблизу доріг і допоможе виявити власника на відкритій місцевості.

Спортивні та велосипедні рюкзаки розроблені з урахуванням проблемних моментів довгих подорожей, щоб максимально знизити наслідки носіння і полегшити дорогу. Для маленьких мандрівників є дитячий туристичний рюкзак . Такі моделі особливо рекомендуються до покупки, щоб не нашкодити здоров'ю спини в ранньому віці від неправильного носіння портфеля або сумки.

Матеріали і вибір

Навіть найдорожчі і якісні рюкзаки виробляють з синтетики, найчастіше це поліестер. Причина очевидна - матеріал показує відмінні характеристики вже багато років:

 • стійкість до тертя і розриву;
 • відсутність катишков;
 • хороша водонепроникність;
 • незмінність характеристик при різній вологості і температурі;
 • дешевизна і доступність.

Бренди постійно експериментують з синтетичними матеріалами, щоб домогтися мінімальної ваги і максимальної міцності. У легкий рюкзак можна покласти більше води і провізії. Особливо актуально, якщо це жіночий туристичний рюкзак - в перший час ходити краще з мінімальною вагою. При покупці важливо надіти виріб, застебнути всі ремені, протестувати на предмет свободи рухів.

Не завжди рюкзак чоловічий туристичний повинен бути в яскравій забарвленні - вона може привернути увагу диких тварин. Але якщо модель сподобалася, можна придбати чохол для маскування.

Обсяг рюкзака при виборі також потрібно враховувати - це ключова характеристика поряд з матеріалом і його міцністю. Щоб визначитися, потрібно заздалегідь мати уявлення про можливу дальності походів і необхідні речі для нього. Впритул розраховувати не варто - краще взяти зайвий кілограм харчування і спокійно перечекати негоду в укритті, ніж ризикувати здоров'ям через виснаження запасів. В середньому це 30-40 л - такі моделі є в нашому магазині.

Де купити

Найкраще місце, щоб купити спортивний рюкзак, - наш спеціалізований магазин. В асортименті є темні, з яскравим забарвленням, великі і маленькі туристичні сумки під різні завдання. Консультанти допоможуть вибрати для вас кращу модель і дадуть відповідь на всі питання. Ми забезпечимо вас якісним рюкзаком для походу або спортивного тренування в будь-яких погодних умовах.

- 1403 грн. 2685 грн.